Equivit - as

O Nas

Co powinieneś o Nas wiedzieć

Nie wystarczy kochać konie, trzeba je jeszcze dobrze żywić...

EQUIVIT-AS jest producentem skoncentrowanych mieszanek paszowych uzupełniających dla koni. Produkty serii Equivit powstały na bazie 10 letnich doświadczeń własnych oraz wiedzy naukowej ośrodków zagranicznych. Wszystkie produkty serii Equivit prezentują pro-zdrowotne podejście do tematyki żywienia koni, a ich skład stanowią surowce naturalne takie jak lakto-proteiny i aminokwasy naturalne oraz bakterie kwasu mlekowego suchej serwatki mleka, oleje roślinne tłoczone na zimo i odpowiednie wielocukry. Skład witaminowy stanowi odpowiednio dobrany premiks mineralno – witaminowy bogaty w mikro i makro elementy. Szczególną uwagę zwróciliśmy na zastosowanie makro elementów łatwo przyswajalnych – mleczanów i cytrynianów wapnia. Zamysłem wszystkich produktów serii Equivit było stworzenie produktów, które oprócz dostarczania białek, aminokwasów, energii, witamin, mikro i makro elementów oraz elektrolitów, zabezpieczałyby właściwą perystaltykę jelit zapobiegając tym niestrawnościom i kolkom i to jest sprawdzona i skuteczna zaleta naszego produktu.
Poszczególne produkty serii Equivit w zależności od ich przeznaczenia różnią się poziomami składników w dawce, mikro i makro elementów, białka i i energii oraz stopniem natłuszczenia który waha się w granicach od 5 do 10% a użyte tłuszcze roślinne są uzyskiwane z tłoczenia na zimno co zapewnia dostarczenie między innymi lecytyny i kwasów tłuszczowych o krótkiej długości łańcucha węglowego. Używane oleje to: lniany, kokosowy, z ostropestu i czarnuszki.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, wciąż się rozwijamy i wzbogacamy naszą ofertę. Oprócz mieszanek ogólnorozwojowych, dedykowanych różnym profilom koni, posiadamy preparaty dla suplementacji koni w sporcie wyczynowym jak dla te, które wspierają stawy, mięśnie i kopyta.

Żaden z naszych produktów nie zawiera antyzbrylaczy, dopingu oraz innych substancji zabronionych przez FEI.

Subskrybuj Nas !

 

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami, aktualnymi promocjami i konkursami!